Ceník za mobilní masáže, čili za masáže u vás

Terapeutická (harmonizační ) masáž „šitá na  míru“ 60/90/120 min
600/900/1100 Kč

Tradiční Thajská masáž   60/90/120 min.
800/1200/1500 Kč

Reflexně relaxační masáž chodidel a dolních končetin 60 min.
600 Kč

Klasické masáže
30/45min … 399/499 Kč
 
Masáž zad 30 min
 
Masáž šíje 30 min
 
Masáž zad a šíje 45 min
 
Masáž šíje a horních končetin 45 min
 

Zvýhodněný ceník pro hotely, sportovní kluby a ostatní organizace na vyžádání na emaili: dalibor.lzicar@seznam.cz


Terapeutická(harmonizační) masáž „šitá na míru“ 
Relaxační masáž se zaměření na problémové partie jako jsou krční páteř, bederní atd. Masáž obsahuje základní reflexologii plosek nohou, masáž zad a šíje + uvolňovací techniky a doporučení cviků a tipů vhodných na konkrétní problémy.90 ti minutová masáž je celotělová tzn. že jsou masírovány i dolní a horní končetiny. Tato masáž je vhodná i po sportovním výkonu v rámci urychlení regenerace.
 
Tradiční thajská masáž severní styl 60,90,120 min  
Thajská tradiční masáž se provádí na měkké podložce na zemi přes oděv.(je třeba na to upozornit klienty at nechodí v županu. Už se koupilo to oblečení pro klienty?) Masáž je celotělová, začíná se u chodidel, dolních končetin přes oblast pánve, zad, ramen , krku a hlavy. Thajská masáž je často nazývána joga pro líné, tělo je polohováno do pozic podobných asánám z jogy. Tlak maséra je prováděn s procítěním a je přizpůsoben potřebám klienta tak aby se dostal do vědomé relaxace těla a uklidnění mysli.


Reflexně relaxační masáž chodidel a dolních končetin 60 min
Masáž vhodná po tréninku, celodenní pohybové aktivitě, výletu či lyžování k urychlení regenerace.Vhodná při otoku dolních končetin nebo při syndromu unavených nohou.